Připravte své tělo na léto

08.05.2012 21:55

    Koupeli v příjemné lázni si vaše tělo odpočine, zbaví se stresu, odplaví škodliviny a zbytky staré odumřelé kůže.Pomůže při revmatismu, nachlazení, přetížení svalů a poruchách prokrvení. Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy, akné apod. Je dobrým prostředkem k relaxaci, stimuluje životní funkce, celkově omlazuje organismus a podporuje redukci váhy. Mezi účinky  patří svalová i psychická relaxace, pomoc při bolestech svalů či kloubů, detoxikace, zrychlení látkové výměny, pročištění kůže, osvěžení, celkové zotavení, uvolnění dýchacích cest, atd. Příjemná lázeň Vás nejenom uvolní a obnoví Vaši energii, ale také podpoří Vaše zdraví a krásu. Velká výhoda lázně vyplývá z vysoce prospěšných účinků na pokožku, což ocení zvláště ženy. Masážní trysky a teplo stimuluje tok  krve a lymfy a intenzivně čistí pokožku, otevírá póry, odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty, zanechává kůži hebkou, čistou a hedvábně hladkou.

 

   Peelingem celého těla směsí z cukrové třtiny, nebo zeštíhlující soli, se odstraňí odumřelé buňky, uvolňí zanesené póry a zároveň posiluje elasticitu pokožky. Peeling je velice vhodný po koupeli, kdy je pokožka připravená se lépe zbavovat staré odumřelé kůže. Pílingem se pokožka výborně prokrví, promasíruje a podpoří se více tok lymfy a cirkulace krve. Tím se podpoří odstranění celulitídy a omlazení pokožky. Po peelingu je tělo lépe připraveno na masáž a výživné oleje mohou být lépe využity pokožkou a tím masáž účinnější


 

Lymfatické a anticelulitidové masáže jsou velice oblíbené, účinné a vhodné k  jarní regeneraci a očiststě těla. Přispívají  velkou mírou k nastartování hubnutí, odstranění celulitídy a formování postavy. Jsou to specální hmaty k odvádění nadbytečných tekutin, otoků a škodlivin. Vyhlazují kůži, omlazují a zpevňují ji. Lymfatická masáž je jemná technika, nebot' lymfatické cesty nejsou uloženy hluboko ve svalovině ale mělce pod pvrchem kůže. Anticelulitidová masáž je oněco silnější , pracuje se i se svaly speciálními anticelulitidovými hmaty a tahy. Po masáži je vhodné pro lepší výsledek použít některý ze speciálních zábalů.

Medové a čokoládové ošetření je velice příjemné, relaxační, detoxikační a podporuje dobrou náladu

  Detoxikační masáž medem velmi účinně působí  při zvládnutí stresu,opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách.Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů .Odstraňuje usazeniny,  jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života.
Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny  stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.
Čím silnější je naše životní energie, tím silnější imunitní systém máme.

Čokoládová procedura přináší kvalitní péči o pokožku celého těla – výrazně tonizuje a vyhlazuje pokožku a zabraňuje jejímu stárnutí. Čokoláda je plná vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů. Potlačuje celulitidu – optimální podpora pro štíhlou siluetu těla. Obsažený theobromin má podobný účinek jako kofein, tzn. krevní cévy se rozšiřují a aktivuje se látková výměna. Čokoláda zlepšuje celkový pocit blaha.

    

  

 Body wrap, ozonový, medový, čokoládový, bahenní, jílový, skořicový, zázvorový..

Body wrap prestige je zeštíhlující krém, který se nanese na problematické partie, které se pak zabalí do folie a přikryje přikrývkou. Hodinu se pak relaxuje, přičemž se zeštihluje.Tento čas je vhodné využít na lymfomasáž,která  proces výrazně podpoří. Krém  působi ještě po aplikaci minimálně 24 hodin ale i  více. U většiny lidí dochází ke ztrátám na objemu ještě druhý den. Po aplikaci krému dochází ke zmenšení  podkožního tuku na základě smršt'ování tkáně. Při opakované aplikaci se dosáhne trvalé snížení objemu. Tak dosáhneme žádaný efekt - zeštíhlení.

   Bahno používané na zábal je 100% přírodní produkt z Mrtvého moře. Vytvářelo se tisíce let a díky speciální kombinaci minerálů a stopových prvků působí blahodárně na pokožku, kterou čistí a revitalizuje (lupénka, akne, ekzémy, celulitida), výsledkem je také dodání minerálů a zeštíhlující efekt.Teplé bahenní zábaly mají zároveň výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a potížích pohybového aparátu (revmatismus, artroza, záněty šlach, svalová únava…). Působí hojivě, relaxačně a regeneračně, mají uklidňující system image účinek na celé tělo, bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky.