Pivní koupel

Uklidňující pivní lázeň

   Za zmíňku stojí, že pokud navštívíte pivní lázně, tak se nekoupete v pivě, ale ve vodě, do které je přimícháno několik přísad, v podobě například různých bylinek a pivních kvasnic. Přesný procentuální poměr je ale obchodní tajemství. V dnešní uspěchané době se přímo nabízí možnost navštívit  wellness centrum, tak proč nezkusit pivní lázně?

   Po koupeli je nutné relaxovat. Když zkončí proces koupele je nutné vrátit vaše tělo do normálního stavu. Proto je důležitá relaxace. Následuje proces klidu při přijemné hudbě, zabalení v prostěradle a thermo plášti postupně zklidníte váš organismus natolik, že se budete cítit nejméně o 10 let mladší. Během těchto 20 minut se vaše tělo uvolní natolik, že se neubráníte pozitivní náladě a příjemným myšlenkám. Po koupeli následuje peeling příjemná masáž a zábal.

  Pivní lázně jsou určeny pro všechny lidi bez rozdílů. Překážkou není pohlaví, věk, zkrátka nic. Každý si tedy může užít jedinečný zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat, a můžeme tvrdit, že v dobrém.

OMLAZUJICI EFEKT
    Pivní kvasnice jsou skutečnou jedničkou pro omlazení vaší pleti! Jejich účinek lze však ještě podpořit částečnou masáží. Pro rozehřaté tělo je masáž skutečně efektivní.