Perličková koupel

 Hydromasáž – masážní účinky
Tlak vodních trysek masíruje svalové partie, šlachy, klouby, prokrvuje svaly a tkáně a zároveň působí i na mnoho reflexních bodů chodidel a dlaní.

Perlička – relaxační účinky
Perlička působí na povrchové tkáně těla jemným masírováním prostřednictvím milionů bublinek ohřátého vzduchu, které vycházejí z trysek ve dně vany. Podporuje činnost lymfatické soustavy, způsobuje celkové uvolnění a navozuje psychickou pohodu.

Chromoterapie – léčení barevným světlem
Modrou oceníte, když se potřebujete uklidnit a zkoncentrovat. Navíc modrá podpoří vaši kreativitu a zároveň je podle některých pomocníkem v boji s celulitidou či nadbytečnými kily. Modrá utlumuje chuť k jídlu, tiší bolest, uklidňuje a chladí.
Zelená odjakživa evokuje přírodu a její klid. Zelená vás uvede do skvělé duševní pohody, sníží vám krevní tlak a pomůže lépe usínat při nespavosti.
Pokud chcete povzbudit, využijte žluté barvy. Žlutá odráží velké množství světla a burcuje tak nejen oko, ale i mysl. Dodá vám energii i pozitivní naladění. Boj s melancholií a mrzutostí tak bude mnohem jednodušší.
Také červená vás osvěží a rozproudí krev. Měla by pomoci při dýchacích a revmatických obtížích, onemocněních kůže, astmatu. Urychluje rovněž látkovou výměnu.
Oranžová je jednoznačně veselá barva působící proti depresi, smutku a pesimismu. Pomáhá při křečích, zácpě a slabosti ledvin.

________________________________________
Hydromasážní systém je kombinací vodní a vzduchové(perličkové) masáže. Ve vaně je umístěno 24 trysek na dně a po jejím obvodu. Vodní proudy povzbuzují periferní krevní oběh a podporují činnost srdce.
(na procedury je nutné se předem objednat osobně nebo telefonicky)
________________________________________
Hydromasážní a perličková lázeň příznivě působí na:
- stav svalů a jejich defektů
- záněty a zhmožděniny kloubů a jejich opotřebení
- doléčení zlomenin
- poškození meziobratlových plotének
- zlepšení krevního oběhu a regulace krevního tlaku
- stav křečových žil
- kožní alergie
- následky stresu, vyčerpání, deprese a poruchy spánku
- regeneraci po sportovních výkonech, atd...

Nelze aplikovat při:
Akutní trombóze, afekci ledvin, krvácení, zhoubných nádorech, rizikovém těhotenství, těžké srdeční slabosti, rychlý tep srdce. V těchto případech doporučujeme konzultaci s lékařem.